"Różnice kulturowe" - bezpłatne warsztaty ONLINE dla studentów

Data: 19.04.2022 Kategoria: Studenci

Czy wiesz czym jest świadomość i komunikacja międzykulturowa? A może chcesz lepiej współpracować w środowisku zróżnicowanym kulturowo?

Zapraszmy do udziału w wyjątkowych warsztatach pt.: "Różnice kulturowe", realizowanych w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury” (Welcome to Poland 2020).

Warsztaty będą prowadzone ONLINE, w trzech grupach i trzech terminach do wyboru:

• Grupa nr 2: środa 27 kwietnia godz. 14.00-18.00 (4h) Język: angielski lub polski w zależności od liczby zgłoszeń. Rekrutacja do 26.04.
  • Grupa nr 3: czwartek 28 kwietnia godz. 16.00-20.00 (4h). Język: angielski. Zostało kilka wolnych miejsc!
  • Grupa nr. 1: NOWY TERMIN: piątek 13 maja godz. 11.00 -15.00 (4h). Język: polski. Rekrutacja do 11.05

Dla kogo? Zaproszenie jest skierowane do zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów.

Zobacz krótki materiał wideo za zaproszeniem na warsztaty od trenerki.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY (wymagana rejestracja i wysłanie uzupełnionych dokumentów projektowych przed warsztatami).

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa.

Jak się zapisać?

1. Otwórz i wypełnij formularz Google.

2. Wydrukuj, uzupełnij i zeskanuj projektowej dokumenty zgłoszeniowe i załącz je do formularza Google:

3. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową. Dostaniesz je najpóźniej dzień przed wydarzeniem. Uwaga: rejestracja przez formularz Google nie jest równoznaczna z potwierdzeniem udziału w warsztatach!

4. W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. 71 320 4884, kom. +48 669 993 909.

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona! Formularz Google.

nawa_logo_wers_podstawowa_pl-napis.gif