Konkurs Interstudent dla studentów zagranicznych

Data: 19.12.2022 Kategoria: Pracownicy, Studenci

W XIII edycji konkursu Interstudent, jak co roku, będziemy nagradzać najlepszych zagranicznych studentów zdobywających wykształcenie na polskich uczelniach. Szukamy świetnych studentów, ciekawych i ambitnych ludzi, ale przede wszystkim - osób aktywnych i zaangażowanych w środowisko akademickie swojej uczelni.

Na kandydatury czekamy do 10 stycznia 2023 roku. Nagrody przyznamy tradycyjnie w trzech podstawowych kategoriach: studia licencjackie, studia magisterskie i studia doktoranckie. Kapituła może także przyznać Nagrodę Specjalną na szczególne osiągnięcia i zaangażowanie.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów: zagranicznych studentów uczelni publicznych i niepublicznych ze wszystkich stopni studiów, wszystkich kierunków i krajów. Czekamy na kandydatury młodych ludzi, którzy nie tylko dobrze radzą sobie na studiach, ale też wykazują „ponadnormatywne” zaangażowanie społeczne, naukowe, sportowe.

Przy wysyłaniu zgłoszeń prosimy o dodanie do wiadomości events@pwr.edu.pl. Na ten adres e-mail można również kontaktować się w razie pytań.

2022-12-14-interstudent-a.jpg