Ogłoszenie laureatów konkursu SHOT! 2023

Data: 31.03.2023 Kategoria: Studenci

banery-wroclaw_w_obiektywie_1640x924_2023_pl_v2.jpg

Nadeszła długo oczekiwana chwila ogłoszenia laureatów w konkursie fotograficznym dla studentów zagranicznych Politechniki Wrocławskiej pt.: „Wrocław w obiektywie studentów wielu kultur – SHOT! 2023”.

W konkursie wzięło udział 31 studentów i doktorantów reprezentujących 16 krajów: Bangladesz, Białoruś, Brazylia, Kanada, Filipiny, Francja, Niemcy, Indie, Indonezja, Kenia, Mongolia, Nepal, Palestyna, Tunezja, Turcja, Ukraina. Bardzo dziękujemy za Wasz udział i przesłane prace – były świetne!

Tegoroczna edycja Konkursu i wystawy została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka oraz JM Rektora Politechniki Wrocławskiej prof. Arkadiusza Wójsa

Dziś z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu.

Laureaci wyłonieni przez Jury konkursu oraz zwycięskie prace:

• 1 miejsce: Yevheniia Volkova (Ukraina), zdjęcie: Ogród Japoński 1
  • 2 miejsce: Ahmet Findik (Turcja), zdjęcie: Grunwaldzki
  • 3 miejsce: Junaid Baloba (Indie), zdjęcie: Centennial Hall
  • 3 miejsce: Joshua Marvin Wyrwol (Niemcy), zdjęcie: Rynek in Colour

Nagroda Publiczności wyłoniona w na profilu Instagram:

• Rajiansyah (Indonezja)

Serdecznie gratulujemy!

Nagrodzone zdjęcia oraz wybrane prace spośród wszystkich nadesłanych zostaną zaprezentowane na 2 wystawach pokonkursowych:

1. 24 kwietnia - 7 maja 2023 na ulicy Świdnickiej
  2. 15-28 maja 2023 na kampusie PWr.

Konkurs został zrealizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Wrocławskiej. Wystawa fotografii jest realizowana w ramach projektu pn.: „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).

nawa.jpg

Laureaci konkursu