Kwietniowy International Staff Training Week - podsumowanie

Data: 24.04.2024 Kategoria: Pracownicy

W dniach 15-19 kwietnia 2024 r. na Politechnice Wrocławskiej odbył się międzynarodowy Staff Training Week pt. „Smart University - AI and Human perspective”.

W wydarzeniu wzięło udział 29 gości z 17 krajów Europy, Afryki i Ameryki Południowej.

Tematem przewodnim tej edycji było praktyczne wykorzystanie AI w codziennej pracy - zarówno naukowej, jak i administracyjnej. Zaprezentowaliśmy również rozwiązania wdrożone na naszej uczelni, skierowane dla studentów ze specjalnymi potrzebami, a także projekty, dzięki którym uczelnie mogą stawać się bardziej zrównoważone, inteligentne i przyjazne środowisku. Oprócz części teoretycznej, uczestnicy mieli okazję poznać kampus uczelni, miasto i region Dolnego Śląska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich głębokie zaangażowanie i dzielenie się dobrymi praktykami, dzięki czemu ten tydzień był ubogacający dla nas wszystkich.

Zespół IRO.

photos-istw-april-2024.jpg