Wyjście integracyjne do Panoramy Racławickiej i na Jarmark Bożonarodzeniowy

Data: 16.12.2021
Miejsce wydarzenia: ul. Purkyniego 11, Wrocław

pokaż na mapie

Zapraszamy na pierwsze wyjście integracyjne do wrocławskich instytucji kultury w ramach realizacji projektu pt. „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”.

Na rozpoczęcie cyklu wybraliśmy Panoramę Racławicką oraz Jamark Bożonarodzeniowy na wrocławskim Rynku.

Dlaczego warto? Będzie to okazja do poznania osób z całego świata. Ponadto, Panorama Racławicka od lat stanowi najpopularniejszą atrakcję turystyczną Wrocławia. W tym roku zakończył się gruntowny remont budynku dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć całość w nowej odsłonie. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu jest zaliczany do najpiękniejszych w Europie.

Dla kogo? Zaproszenie jest skierowane do zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej.

Ile osób? Grupa do Panoramy Racławickiej będzie liczyć 25 osób. Grupa na jarmark nie ma formalnych ograniczeń. Obowiązuje wymóg zachowania dystansu społecznego.

Termin i miejsce: czwartek 16 grudnia - Uwaga: grupy spotykają się o różnych godzinach!

Panorama Racławicka: godzina 15.00 (seans trwa 30 minut, spotykamy się o 14.40). Adres: ul. J. E. Purkyniego 11, Wrocław. Jarmark Bożonarodzeniowy: godzina 15.45. Miejsce spotkania: przed budynkiem Panoramy Racławickiej ul. J.E. Purkyniego 11. Połączone grupy pójdą razem na jarmark na wrocławski rynek.

Jak się zapisać (dotyczy tylko Panoramy Racławickiej)?

1. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy Google (zgłoszenie wstępne).
  2. Uzupełnij, wydrukuj i podpisz dokumenty zgłoszeniowe (wymóg projektowy, patrz: lista poniżej).
  3. Przynieś dokumenty do Działu Współpracy Międzynarodowej bud. L 3, Na Grobli pokój 1.08, pani Marzena Kurdyś. Uwaga: dokumenty są konieczne i należy je złożyć do 15 grudnia godz. 10.00.
  4. Czekaj na potwierdzenie udziału w wyjściu do Panoramy Racławickiej najpóźniej 15 grudnia (e-mail).

Jarmark Bożonarodzeniowy:

Dokumenty zgłoszeniowe:

1. formularz rekrutacyjny
  2. oświadczenie uczestnika projektu*
  3. dodatkowa zgoda uczestnika na przetwarzanie danych*

*Dotyczy tylko nowych uczestników projektu

Zapoznaj się z zasadami uczestnictwa.

Współorganizatorem wyjścia na jarmark jest Stowarzyszenie ESN.

W razie pytań prosimy o kontakt: Marzena Kurdyś marzena.kurdys@pwr.edu.pl, kom. 669 993 909.

wybierz_sie_z_nami_do_panoramy.png3.png