DARMOWY spacer po Wrocławiu z przewodnikiem

Data: 04.10.2022
Miejsce wydarzenia: Dział Współpracy Międzynarodowej
Godzina: 13:00 - 13:00

Dział Współpracy Międzynarodowej (IRO) zaprasza na BEZPŁATNE spacery po Wrocławiu z przewodnikiem w j.angielskim. Wydarzenia skierowane do wszystkich studentów PWr. To doskonała okazja by lepiej poznać Wrocław oraz studentów z całego świata!

Do wyboru są 2 terminy:

• wtorek 4 października godz. 13.00 (2 grupy)
  • piątek 7 października godz. 13.00 (1 grupa)

Kliknij tutaj aby się zapisać (obowiązkowe)

Rejestracja przedłużona do 3 października (poniedziałek) godz. 14.00!

Miejsce zbiórki: Dział Współpracy Międzynarodowej, ul. Na Grobli 12, budynek L 3, lobby, 1 piętro.

Wycieszki będą prowadzone w języku angielskim. Wyruszymy trasą przez Ostrów Tumski i dojdziemy do Rynku. Całość potrwa około 2 godziny.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury (CoolWroTech)”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).

Dla kogo?

studenci PWr oraz uczestnicy programów mobilnościowych, w tym Erasmus +. Nie dotyczy słuchaczy Studium Języków Obcych (kurs j.polskiego lub języka angielskiego)

Zasady uczestnictwa znajdziesz tutaj