Konkurs fotograficzny dla studentów zagranicznych SHOT! 2022

Data: 09.05.2022
Miejsce wydarzenia: Wrocław

Podziel się swoim wyjątkowym spojrzeniem na miasto w którym studiujesz!

Zapraszamy studentów zagranicznych Politechniki Wrocławskiej do udziału w konkursie fotograficznym z nagrodami, którego temat brzmi: „Wrocław w obiektywie studentów wielu kultur – SHOT! 2022”.

Zadaniem uczestników przedstawienie stolicy Dolnego Śląska własnymi oczami, ukazując nieoczywiste kadry miasta przez pryzmat własnej kultury, wrażliwości i estetyki.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, m.in:

• smartfon One Plus Nord
  • aparat Polaroid z wkładami
  • głośnik bezprzewodowy
  • zestaw gadżetów ze sklepu Polibudka

Termin nadsyłania zdjęć: 9 maja 2022 godz. 23.59

Kliknij w aparat i wyślij zgłoszenie!

logotyp-konkursu_foto_1-1.jpg

Wybrane prace zostaną zaprezentowane na wystawie na wrocławskim Rynku w dniach 1-19 czerwca 2022.

Zdjęcia można zgłaszać przez formularz Google, wraz ze skanem dokumentów rekrutacyjnych:

Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z regulaminem konkursu

Licencja

Konkurs realizowany jest przez Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Wrocławskiej.
Wystawa fotografii jest realizowana jest w ramach projektu pn.: „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).

dzial_wspolpracy_miedzynarodowej_on_white1.jpgwelcome_to_poland.pngnawa_logo_wers_podstawowa_pl-napis.gif