Międzynarodowy Tydzień PWr

Data: 29.04.2022
Miejsce wydarzenia: L-3, ul. Na Grobli 12

Międzykulturowe warsztaty – Polskie tradycje dekoracyjne z okazji Wielkanocy oraz smaki świata!

W ramach Międzynarodowego Tygodnia PWr (International Week) zapraszamy na międzykulturowe wydarzenia dla studentów, które będą miały miejsce 29.04.2022 od godziny 16:00 w budynku Działu Współpracy Międzynarodowej (L-3, ul. Na Grobli 12, 50-421 Wrocław).

Uczestnicy mają niepowtarzalną okazję dołączenia do warsztatów z rękodzieła, w czasie których będą mogli nauczyć się , jak stworzyć tradycyjne polskie dekoracje Wielkanocne.

SMAKI ŚWIATA

Oprócz warsztatów, organizujemy również poczęstunek międzykulturowy, na którym wszyscy studenci mogą spróbować oraz podzielić się wyjątkowymi przysmakami z różnych części świata. Jest to świetny sposób na poznanie innych kultur i integrację z pozostałymi studentami PWr!

Przynieście proszę coś charakterystycznego, bądź dobrze znanego w kuchni Waszego kraju lub regionu, aby podzielić się tym z resztą gości. To idealna okazja, by pochwalić się swoimi zdolnościami kulinarnymi! Możecie przygotować potrawę albo posiłek z innymi studentami reprezentującymi Wasz kraj.

Każdy uczestnik poproszony jest o wypełnienie formularza aplikacyjnego do 27 kwietnia.

Wszyscy studenci są zaproszeni! Zabierzcie ze sobą przyjaciół i świętujcie z nami International Week!

Kontakt: events@pwr.edu.pl