SmartMatch 2016

Data: 21.11.2016
Miejsce wydarzenia: Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej PWr (Plac Grunwaldzki 11, bud. D-21
Organizator: Dział Współpreacy Międzynarodowej
Kontakt: http://www.smartmatch2016.com/

Celem spotkania jest umożliwienie naukowcom i przedsiębiorcom nawiązania i zacieśnienia kontaktów międzynarodowych oraz promocji planowanych i realizowanych projektów i przedsięwzięć naukowo-badawczych. Uczestnicy SmartMatch2016 będą mogli wziąć udział w indywidualnych - wcześniej umówionych -  spotkaniach z potencjalnymi partnerami oraz przedstawić swój pomysł na międzynarodowy projekt w trakcie prezentacji „elevator pitch”. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Wydarzenie otworzy swoim wystąpieniem Konsul Honorowy Politechniki Wrocławskiej, dr Hussam Jouhara z Brunel University of London. Dr Hussam Jouhara posiada unikalne doświadczenie w pracy na zastosowanie wymienników ciepła i pracach badawczych związanych z energią.