Rekrutacja do ESN od semestru letniego ruszyła

Data: 20.02.2024 Kategoria: Studenci

esn_pwr_2024.jpeg

Przyszłość jest bliżej niż kiedykolwiek! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak będzie wyglądał świat za sto lat? Latające samochody czy wszechobecne roboty? Masz szczęście, bo ESN PWr ma wehikuł czasu i szukamy podróżników w czasie, którzy dołączą do tej przygody.

🤩 Z ponad 15 000 wolontariuszy, ESN jest największą organizacją studencką w Europie i z niecierpliwością czeka na znalezienie przyszłych odkrywców! Dołącz do nas, aby doświadczyć nieskończonych możliwości samorozwoju w międzynarodowym środowisku. Popraw swoje umiejętności organizacyjne i językowe, naucz się zarządzania pracą w zespole i wiele więcej.

❗️❗️❗️Zapraszamy studentów WSZYSTKICH uczelni oraz studentów zagranicznych studiów stacjonarnych, nie martw się o swoje umiejętności językowe, komunikujemy się zarówno po polsku, jak i po angielsku.❗️❗️❗️

🤔 Co się stanie, gdy nasz wehikuł czasu dotrze do przyszłości? Podzielimy się naszym mottem "Students helping students" z mieszkańcami nowego, nowoczesnego świata. W Erasmus Student Network pomagamy zagranicznym studentom, którzy przyjeżdżają do Polski dzięki programom wymian międzynarodowych, tworząc i organizując dla nich różne wydarzenia, takie jak wycieczki do muzeów🎭, zwiedzanie miast🏙, wydarzenia sportowe, integracje💃 i inne. Jednocześnie wspieramy i promujemy mobilność i integrację międzynarodową!🌍

📣 Czy chciałbyś dołączyć do tej podróży w przyszłość, odkrywać nowe kultury i języki, nawiązywać przyjaźnie z podróżnikami w czasie i uczestniczyć w imprezach nowej generacji?

⏳ Pamiętaj, aby wypełnić formularz do 17 marca do godziny 23:59, aby zająć miejsce w maszynie do podróży w czasie i być częścią tego niezapomnianego doświadczenia!

🔗https://forms.gle/Z6GWcTkundSBfgtb8

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij je na adres: hr.pwr@esn.pl