Bezpłatna wycieczka integracyjna do Jaskini Niedźwiedziej

Data: 18.03.2023
Miejsce wydarzenia: Kletno

Drodzy Studenci Potechniki Wrocławskiej!

Otworzyliśmy zapisy na całodzienną, bezpłatną wycieczkę integracyjną do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie.

jaskinia.jpg

Termin: 18 marca 2023 (sobota)

W ramach wyjazdu ofertujemy bezpłatnie:

• możliwość spotkania studentów PWr  z różnych krajów i nawiązania nowych znajomości
  • transport z Wrocławia do Kletna i z powrotem
  • bilet wstępu do jaskini
  • obiad
  • ubezpiecznie NNW

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury CoolWroTech”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland.

Do kogo jest skierowane zaproszenie?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów. Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród nadesłanych zgłoszeń aby wspomóc aspekt integracyjny wydarzenia.

Zgłoszenie przyjmujemy do 8 marca 2023

Wydarzenie jest bezpłate (wymagana jest rejestracja i wypełnienie dokumentów projektowych).

Kliknij tutaj aby zapisać się już dziś!

Zapisy krok po kroku:

Projektowe dokumenty zgłoszeniowe do pobrania:

Jak wypełnić dokumenty? Przykład.