Majowy koncert kulturalno-integracyjny w NFM

Data: 26.05.2023
Miejsce wydarzenia: Narodowe Forum Muzyki
Godzina: 19:00

Czy masz ochotę posłuchać barokowej muzyki orkiestrowej, zanurzyć się w dźwiękach skrzypieć i poznać innych studentów Politechniki Wrocławskiej z całego świata?

Jeżeli tak, to zapisz się już dziś na wydarzenie kulturalno-integracyjne dla studentów Politechniki Wrocławskiej:

• Koncert: "Symfonia londyńska"
  • Termin: 26 maja 2023 (piątek),  godz. 19.00
  • Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław
  • [aktualizacja 18 maja] zapisy przedłużono do 21 maja

narodowe_forum_muzyki_od_strony_placu_wolnosci.jpg

Nieformalna część przed koncertem do potwierdzenia.

W ramach wyjścia oferujemy:

• możliwość spotkania innych studentów z całego świata
  • bezpłatne bilety

ning-feng_0253c_credit-lawrence-tsang_1.jpg

Kliknij tutaj aby zapisać się już dziś!

Jeśli nie masz drukarki to zapraszamy do Działu Współpracy Międzynarodowej - wydrukujemy Twoje dokumenty zgłoszeniowe.

Jak się zapisać? Krok po kroku.

1. Zapoznaj się z zasadzami uczestnictwa w wydarzeniach dostępnych tutaj
  2. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy Google (zgłoszenie wstępne)
  3. Zamieść tam skany dokumentów zgłoszeniowych wymienionych poniżej. Uwaga: Przyjmujemy tylko dokumenty kompletne, prawidłowo wypełnione i z odręcznym podpisem (bardzo ważne!!!). Jeśli nie masz drukarki to napisz na adres: marzena.kurdys@pwr.edu.pl lub iro.intern@pwr.edu.pl. Wydrukujemy je u nas w biurze.
  4. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową. Uwaga: rejestracja przez formularz Google nie jest równoznaczna z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu! W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. +48 71 320 4884.

Dokumenty zgłoszeniowe (konieczne jest złożenie wszystkich 3):

1. formularz zgłoszeniowy

2. oświadczenie uczestnika projektu

3. dodatkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Jak wypełnić dokumenty - przykład

Dla kogo?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów. Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród nadesłanych zgłoszeń aby wspomóc aspekt integracyjny wydarzenia.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland.

logo-nawa-en.png