Bezpłatne wyjście kulturalno-integracyjne: spektakl operowy "Skrzypek na dachu"

Data: 01.02.2023
Miejsce wydarzenia: Opera Wrocławska

fiddler_on_the_roof_banner-slider.png

Czy masz ochotę zrelaksować się przed sesją i zintegrować się z innymi studentami naszej uczelni w Operze Wrocławskiej?

Jeżeli tak, to zapraszamy na kolejne wydarzenie kulturalno-integracyjne dla studentów Politechniki Wrocławskiej:

Spektakl operowy "Skrzypek na dachu"

Termin: 1 lutego (środa),  godz. 19.00 (spektakl trwa 3 h)

Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35,

napisy w języku polskim i angielskim

Nieformalna część integracyjna przed koncertem o godz. 17.00.

W ramach wyjścia oferujemy:

• bezpłatne bilety
  • możliwość spotkania innych studentów z całego świata

Termin nadsyłania zgłoszeń: środa 18 stycznia 2023

Kliknij tutaj aby zapisać się już dziś!

Jeśli nie masz drukarki to zapraszamy do Działu Współpracy Międzynarodowej - wydrukujemy Twoje dokumenty zgłoszeniowe.

Dla kogo?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów. Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród nadesłanych zgłoszeń aby wspomóc aspekt integracyjny wydarzenia.

Jak się zapisać? Krok po kroku.

1. Zapoznaj się z zasadzami uczestnictwa w wydarzeniach dostępnych tutaj
  2. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy Google (zgłoszenie wstępne)
  3. Zamieść tam skany dokumentów zgłoszeniowych: 1. projektowy formularz zgłoszeniowy, 2.oświadczenie uczestnika projektu, 3.dodatkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Przyjmujemy tylko dokumenty kompletne, prawidłowo wypełnione i z odręcznym podpisem (bardzo ważne!!!). Jeśli nie masz drukarki to napisz na adres: marzena.kurdys@pwr.edu.pl. Wydrukujemy je u nas w biurze.
  4. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową.
  5. Uwaga: rejestracja przez formularz Google nie jest równoznaczna z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu! W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. +48 71 320 4884.

Dokumenty zgłoszeniowe (konieczne jest złożenie wszystkich 3):

Jak wypełnić dokumenty - przykład

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland.

logo-nawa_2.png