Wycieczka kulturalno-integracyjna do Srebrnej Góry i Arboretum w Wojsławicach

Data: 25.05.2023
Miejsce wydarzenia: Srebrna Góra i Wojsławice

Otworzyliśmy zapisy na całodzienną, bezpłatną wycieczkę integracyjną do Twierdzy Srebrna Góra i Arboretum w Wojsławicach

Termin: 25 maja 2023 (czwartek) godz. 8.45-20.00

twierdza_srebrna_gora_1900.jpgW ramach wyjazdu ofertujemy bezpłatnie:

• możliwość spotkania studentów PWr  z różnych krajów i nawiązania nowych znajomości
  • transport autokarem
  • bilety wstępu
  • ubezpiecznie NNW

[aktualizacja 18 maja] Zgłoszenie przedłużone do 19 maja 2023

Wydarzenie jest bezpłate (wymagana jest rejestracja i wypełnienie dokumentów projektowych).

Kliknij tutaj aby zapisać się już dziś!

arboretum-wojslawice-tn-25042011.jpg

Zapisy krok po kroku:

1. Zapoznaj się z zasadami udziału w wydarzeniu dostępnymi tutaj
  2. Wypełnij formularz zapisów Google (wstępna rezerwacja) Wypełnij, wydrukuj i podpisz projektowe dokumenty rejestracyjne wymienione poniżej.
  3. Zamieść w formularzu skany dokumentów zgłoszeniowych wymienionych poniżej. Przyjmujemy tylko dokumenty kompletne, prawidłowo wypełnione i z odręcznym podpisem (bardzo ważne!!!).  W razie braku drukarki skontaktuj się z nami.
  4. Czekaj na potwierdzenie udziału w wycieczce, które dostaniesz mailem  W razie pytań skontaktuj się z panią Marzeną Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. +48 71 320 4884 lub pod adresem iro.intern@pwr.edu.pl

Projektowe dokumenty zgłoszeniowe do pobrania:

1. formularz zgłoszeniowy
  2. oświadczenie uczestnika projektu
  3. dodatkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Jak wypełnić dokumenty? Przykład.

Do kogo jest skierowane zaproszenie?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów. Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród nadesłanych zgłoszeń aby wspomóc aspekt integracyjny wydarzenia.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury CoolWroTech”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland.

logo-nawa_2.png